ActCAD | AutoCAD Alternatifi Çizim Programı

 

ActCAD | AutoCAD Alternatifi Çizim Programı

ActCAD, ömürlük lisansa sahip AutoCAD alternatifi bir çizim programıdır. ActCAD ile 2D teknik çizimlerinizi ve 3D modellemelerinizi hızlı bir şekilde tasarlayabilir, çizimler üzerinde düzenlemeler yapabilir ve tasarımlarınızı dış ortama aktarabilirsiniz.

Çarpıcı özellikleri ile ActCAD, çizim programları arasında en iyi AutoCAD alternatifidir. ActCAD’i tercih etmenizdeki başlıca sebepler arasında;

 

  • Kalıcı Lisans

 ActCAD ömürlük lisansa sahip bir çizim programıdır. Her sene yıllık abonelik ücreti ödemek zorunda değilsiniz! Lisanslı çizim programı kullanımında yıllık olarak ödenen abonelik ücretleri şirketler için sabit bir gider haline gelmektedir. ActCAD ile yazılım maliyetlerinizi ciddi oranda azaltın!

 

  • %80 Daha Az Maliyet

Bir çizim programı satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi kapasite ve fiyat arasında optimum bir denge olmasıdır. Piyasa bu optimum dengeye sahip olmayan birçok CAD programı bulunmaktadır. Kapasitesi yüksek yazılımların bazıları oldukça pahalı iken düşük maliyetli yazılımların bazıları kritik proje gereksinimlerini karşılayamamaktadır. Bu noktada ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. İhtiyaçlarınız dışında yüzlerce fonksiyon barındıran bir CAD programı sizin için optimum bir çözüm değildir. Birçok şirket ve kullanıcı daha uygun fiyatlı veya orta sınıf yazılım paketlerinin kullanacakları tüm özelliklere ve fonksiyonlara sahip olduğunu fark etmektedir. Bu yüzden kullanmayacağınız yüzlerce fonksiyona sahip olmak gereksiz yere yapılmış bir masraftır. ActCAD, sahip olduğu performans özellikleri düşük maliyeti ile fiyat-performans açığını mükemmel bir şekilde kapatarak sizlere maksimum verim sunmaktadır.

 

  •  %100 Dwg&Dxf Uyumluluğu

ActCAD ile çizim programlarından gelen Dwg&Dxf dosyalarını direkt olarak açabilir, düzenleyip istediğiniz dwg dosya formatında kaydedebilirsiniz. ActCAD birçok dosya formatını desteklemektedir. Bunlar arasında; 

              ♦ Dwg

              ♦ Dxf

              ♦ Dwf

              ♦ Dgn

              ♦ Stl

              ♦ Pdf & Pdf 3D

              ♦ Dxb

              ♦ ACIS vb. birçok dosya formatı bulunmaktadır.

 

  • %99 AutoCAD Benzeri Arayüz

Süregelen yıllar içerisinde AutoCAD kullanımından dolayı oluşan kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmenize gerek yok! ActCAD’in sahip olduğu AutoCAD benzeri arayüz, komutlar ve fonksiyonlar ile yeni bir çizim programı öğrenmek zorunda değilsiniz. Kullanım alışkanlıklarınızı kolaylıkla devam ettirebilirsiniz.

 

  • Ücretsiz Teknik Destek Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibimiz sizlerin yanındadır. Verilen teknik destek hizmeti tamamen ücretsizdir.